

Говерла
Підкорити вершину, відчути небувалу притоку гордості та адреналіну! Говерла – непроста гора, але якщо вибрати маршрут під себе, її приручають навіть діти. Існує три основні маршрути підйому. Кожен із них з абсолютно різним рівнем складності та тривалістю.
Петрос (Чорногора)
Одна з найпривабливіших гір для сходження. Ті, хто подолає круті схили Петроса будуть сторицею винагороджені - з вершини вся Чорногора як на долоні: від самої Говерли до Попа-Івана!


Буковель
Курорт Буковель в с. Паляниця Івано-Франківської області - це місце, де Ви зможете приємно відпочити і оздоровитися в будь-яку пору року. Взимку Вас чекають снігові гірські схили для катання на лижах і сноубордах, а влітку до Ваших послуг різні види активного туризму, розважальні комплекси, озера.
Драгобрат
«Драгобрат» отримав статус найвисокогірнішого курорту не просто так, адже розміщений він на чималій висоті у гірському масиві Свидовець. Мінімальні висоти гори починаються з 1400 метрів і ростуть аж до 1707 метрів над рівнем моря (вершина гори Стіг). На «Драгобраті» дні починаються з мальовничих світанків, а закінчуються, на диво, теплими заходами сонця серед засніжених та крижаних гір.


Водоспад Труфанець
Одне з найвизначніших туристичних місць Закарпаття. Цей водоспад є найвищим серед усіх водоспадів в цій області і знаходиться на південних схилах гірського масиву Свидовець. Головним джерелом води для цього водоспаду є річка Труфанець, права притока річки Чорна Тиса.
Озеро Герешаска
Живописне гірське озеро льодовикового походження розташоване в гірському масиві Свидовець в Рахівському районі Закарпатської області. Серед туристів воно більш відоме як Догяска, адже воно розташоване на південно-західних схилах однойменної гори. Мальовничі краєвиди, які відкриваються на схилах цієї гори, точно не залишать Вас байдужими.


Фермерське господарство Чорна Тиса Плюс
Господарство є членом ГС «Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів», а з 2019 року являється сертифікованим виробником продукції з географічним зазначенням «Гуцульська овеча бриндзя».