top of page
IMG_4848.JPG

Сауна

Сауна це заклад, відомий у наш час практично у всіх країнах світу. Приміром, сауна для фінів - це священне поняття, місце, де мають завжди панувати гармонія і спокій із тілом, у цьому місці не можна з'ясовувати стосунки, і тим більше сваритися.

Сьогодні гості можуть скуштувати нашу сауну - чудове місце, де ви маєте змогу відпочити самі або з вашими друзями, відсвяткувати важливу для вас подію, або ж просто отримати насолоду від приємних і корисних процедур.

 

Наша сауна є саме тим ідеальним місцем, яке надасть найкращий догляд за вашим здоров'ям, самопочуттям, а також зовнішнім виглядом, при цьому не забере дуже багато часу. Протягом "гарячої" процедури, під впливом сухого повітря, що має температуру близько 90°C, ваше тіло опиниться в сприятливій, хоча й досить незвичній обстановці.

У цей час тіло починає інтенсивно потіти, для того, щоб знизити температурну різницю, водночас транспортуючи дуже багато рідини з метою охолодження шкіри. Цей процес чудово очищає шкіру, а також виводить шлаки, що забруднюють весь організм.

З останніх досліджень ми дізнаємося, що шлаки та важкі метали, які виходять з організму під час таких процедур, дорівнюють за кількістю з тими, що вийшли б із вас унаслідок дуже тривалої та досить напруженої фізичної роботи. Наша сауна надає для вас оздоровчий і дуже ефективний результат у комфортних умовах і без важких м'язових навантажень.

IMG_4851.JPG

Бронювання

За допомогою наведеної форми ви можете забронювати наші номери в режимі онлайн і отримати гарантовану бронь. Для оплати ви можете використовувати кредитну картку, електронні гроші, безготівковий розрахунок або оплатити замовлення на місці.

bottom of page